TUR PROGRAMI (4 Gece 5 Gündüz)

 

,

EKSTRALAR

Ekstra Tur Paketi : Tüm Gün Sürecek ve Öğle Yemeği Dahil Olan 12 Adalar Tekne Turu ve Jeep Safari Turunu Birlikte Turdan Önce Satın Alma Durumunda Kişi Başı  Fiyat 200,00 TL dir. Tek Bir Etkinliğe Katılmak İsterseniz Kişi Başı Fiyat  125,00 TL dir. 

1.Gün:  Ankara-Dalyan

Gece saat 00:30 da belirlenen noktalarda buluşup hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında otelimize varış. Oteldeki yoğunluğa bağlı olarak  saat 12:00 – 14:00 arası odalarımıza yerleşiyoruz. Siz değerli misafirlerimize turlarımız hakkında kısa bir bilgilendirme yaptıktan, sonra arzu eden misafirlerimiz ile beraber Akdeniz  bölgesinin en güzel kum plajlarından olan İztuzu plajına geçiş sağlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelde kalabilir havuz v.b aktivitelerle zaman geçirebilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

1.GÜN DETAYLARI:
Sabah Kahvaltısı : Araçta  alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
Öğle Yemeği : Tur ücretine dahil değildir
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama: Caria Royal ,Nish Hotel vb.

2.Gün:  Dalyan İztuzu Plajı - - Kaya Mezarları - Mavi Yengeçler

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tekne ile iztuzu plajına hareket ediyoruz Panoramik olarak Kaunos’un Kaya Mezarlarını görüp fotoğrafladıktan sonra, ünü dünyaya yayılmış ve koruma altında bulunan, Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı, Türkiye’nin 2.en uzun plajı ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı’na geçiyoruz. Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta’ların bulunduğu İztuzu Plajı’nda gün boyu denize giriyoruz. Saat 17.00 da tekne ile tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN DETAYLARI:
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Tur ücretine dahil değildir
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Tekne ile İztuzu Plajı’na Ulaşım : Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Caria Royal ,Nish Hotel vb

3.Gün: Jeep Safari ile Saklıkent –Tlos –Yakapark- Çamur Banyosu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile Saklıkent Jeep Safari turumuza başlıyoruz.  Servis araçlarıyla jeep safari başlangıç noktasına geçiyoruz. Tura başlamadan önce gün içinde yapılacak tur programı hakkında kısa bir bilgi alıp, Fethiye’den hareket ediyoruz. Yol boyunca, yöre kültürünü ve insanların yaşayış tarzını tanıma fırsatı bulacağımız turda ilk durağımız Tlos Antik Kenti. Yaklaşık 500 rakımlı dik yamaçlarla doğal açıdan korunaklı akropol tepesinin çevresi, yer yer sur duvarları ile tahkim edilmiş antik kent önünde verilecek fotoğraf molasından sonra Yakapark’a geçiyoruz. İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı Yakapark’ta vereceğimiz serbest zamandan sonra (öğle yemeği burada da alınabilir) jeeplere tekrar binerek Saklıkent’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 15 km uzunluğunda, içinde Bey Dağları’nın kaynak suyunu bulunduran eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Saklıkent’in hikayesi de çok ilginç. ‘‘Rivayetlere göre bir çobanın keçisini buraya kaçırması sonucunda keçisinin peşinden gitmesiyle keşfettiği kanyon, çevre yerleşkelerde merak konusu olur. Burada sonsuz bir soğuk su akar. Akıntı çok şiddetlidir. Çobanın burayı bildirmesinin ardından Çevre ve Orman Bakanlığı’nın Saklıkent’i Milli Park ilan etmesinden sonra, özel firmalarında da desteği ile Saklıkent bugünkü halini alır.’’ Saklıkent’te verilecek öğle yemeği molası sonrası gençleştirici özelliği ile bilinen çamur banyosu yapmaya gidiyoruz. Çamur banyomuzu yaptıktan sonra aracımıza binerek otelimize dönüyoruz. Jeep Safari turumuza katılmayan misafirlerimiz tekne ile iztuzu plajına geçebilir veya otelde havuz v.b aktivitelerle zaman geçirebilir.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜNÜN DETAYLARI:
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Jeep Safari Turu satın alan misafirlerimiz için ücrete dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama: Caria Royal ,Nish Hotel vb

4.Gün:   Fethiye Tüm Gün 12 Adalar  Tekne Turu  

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz ile tüm gün sürecek tekne turumuza katılacağız. Fethiye’ den teknemize binerek hareket ediyoruz. Uğranılan her adada  verilen molalar sırasında ( Katrancı Adası, Göcek Adası, Atabükü Koyu (Öğle Yemeği), Yassıca Adası, Fethiye Kızıl Ada) dupduru denizin masmavi sularında doyasıya yüzüyoruz. Öğlen yemeğinde İçecekler ekstradır. 12 Adalar Tekne Turu’muza katılmayan misafirlerimiz tekne ile iztuzu plajına geçebilir veya otelde havuz v.b aktivitelerle zaman geçirebilir.   Tekne turu sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜNÜN DETAYLARI:
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği :  . 12 Adalar Tekne Turu satın alan misafirlerimiz için ücrete dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama: Caria Royal ,Nish Hotel vb

5.Gün: Dalyan -Ankara

Sabah kahvaltısından sonrasında otelimizin havuzunda yüzebilir. Saat 11:00 civarında odaları boşaltıp 12:00’de Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir başka Ogk Tur organizasyonunda  görüşmek üzere vedalaşıyoruz

*** Rehberimiz hava, yol ve yoğunluk durumuna göre programda değişiklikler yapabilir