TUR PROGRAMI

 Sabah belirlenen saat ve noktalarda buluşup Bolu il sınırlarında bulunan, her mevsim ayrı bir güzelliği olan doğa harikası Abant’a hareket ediyoruz. Araçta kahvaltımızı alıyor ve mis gibi havası, doğal güzelliğiyle iş stresinden uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz Abant’a ulaşıyoruz. Tertemiz dağ havası ve eşsiz doğa manzarası ile ünlü Abant Gölü çevresinde, öğle yemeğimiz hazırlanana kadar faytonla gezinti yapabilir, at binebilirsiniz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş Dönüş Ulaşım, Araçta Kahvaltı Paketi ve İkramlar, Tüm Çevre Gezileri, Bireysel Seyahat ve Sağlık Sigortası, Profesyonel Rehberlik ve Refakat, Fotoğraf Çekimleri, 

 

 

 

 

 

 

Öğle yemeği sonrasında rehberimizle yürüyüş yapıyor, yürüyüş sonrası köy pazarına devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yöresel ürünlerin satıldığı pazarda alışveriş yapabilirler. Belirlenen saatte kadar serbest zaman veriyor ve ardından Gölcük Gölü'ne geçiyoruz. Göl etrafında yapacağımız gezi sonrasında akşam belirlenen saatte dönüş yolculuğu için buluşup, Ankara’ya hareket ediyoruz. OGK TUR ekibiyle eğlenceli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyor ve bir başka OGK TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar, Ekstra Aktiviteler (ÖR: Tekne turu, Balon Turu, ATV, Zipline vb.), Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Müze kart sahibi konuklarımız, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı ziyaret noktalarına Müze Kart ile ücret ödemeden girebilirler. )