TUR PROGRAMI

Sabah belirlenen saat ve noktalarda buluşup hareket ediyoruz. Araçta alacağımız kahvaltıyla beraber Gerede, Mengen üzerinden Akçakoca’ya ulaşıyoruz. Akçakoca’ya ulaştığımızda İlk durağımız Fakıllı Köyü. Karadeniz'in en gözde mağaralarından biri olan ve başta astım olmak üzere, solunum yolları hastalıklarına iyi geldiği bilinen, sarkıt ve dikitleriyle, ilginç jeolojik yapısıyla ilk 350 metresi ziyarete açık olan Fakıllı Mağarası’nı ziyaret ediyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş Dönüş Ulaşım, Araçta Kahvaltı Paketi ve İkramlar, Tüm Çevre Gezileri, Bireysel Seyahat ve Sağlık Sigortası, Profesyonel Rehberlik ve Refakat, Fotoğraf Çekimleri, 

 

 

 

 

 

Daha sonra geniş, uzun sahili ve sığ denizi ile yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını görebileceğimiz Karaburun Plajı’na ulaşıyoruz. Burada dönüş saatimize kadar denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabiliriz. OGK TUR ekibiyle eğlenceli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya vararak turumuzu sonlandırıyor ve bir başka OGK TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar, Ekstra Aktiviteler, Şezlong+Şemsiye Ücreti, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti ( Fakıllı Mağarası)