TUR PROGRAMI

 Yeşille mavinin buluştuğu şirin kentimiz Amasra'ya saat 07:00'de Kızılay biniş noktamızdan hareket ediyoruz. 07:30'da Eryaman Optimum biniş noktamıza ulaşıyor ve bu noktadaki konuklarımızı da alarak Ankara'dan çıkıyoruz. Araçta alınan kahvaltıyla beraber eğlenceli yolculuğumuz devam ediyor ve 11:45'te Amasra'ya ulaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş Dönüş Ulaşım, Araçta Kahvaltı Paketi ve İkramlar, Tüm Çevre Gezileri, Bireysel Seyahat ve Sağlık Sigortası, Profesyonel Rehberlik ve Refakat, Fotoğraf Çekimleri, 

 

 

 

 

 

 

Öncelikle, Roma Dönemi'nden kalan ve ülkemizin tek yol anıtı olarak bilinen Kuşkayası Yol Anıtı'nı ziyaret ediyor, Fatih Sultan Mehmed'in Amasra'yı seyrettiği Bakacak Tepesi'nde muhteşem panoramik manzaranın keyfine varıyoruz. 

(Dileyen konuklarımız tur süresi boyunca plajda denize girebilir veya tekne turuna katılabilirler.) Saat 22:30'da Ankara'ya ulaşıyor ve bir sonraki OGK TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar, Ekstra Aktiviteler (ÖR: Tekne turu, Balon Turu, ATV, Zipline vb.), Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Müze kart sahibi konuklarımız, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı ziyaret noktalarına Müze Kart ile ücret ödemeden girebilirler. )