TUR PROGRAMI

 Dünyanın gözde turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya için 07:00’de Kızılay'dan hareket ediyoruz.  Araçta aldığımız kahvaltının ardından  Tuz Gölü'ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz 30 dakikalık serbest zamanın ardından gerekli molaları vererek Güzel Atlar Diyarı Kapadokya'ya ulaşıyoruz. Bölgenin en meşhur seyir noktalarından biri olan Güvercinlik Vadisi'ni ziyaretimizin ardından profesyonel rehberimiz eşliğinde Uçhisar Kalesi'ne devam ediyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş Dönüş Ulaşım, Araçta Kahvaltı Paketi ve İkramlar, Tüm Çevre Gezileri, Bireysel Seyahat ve Sağlık Sigortası, Profesyonel Rehberlik ve Refakat, Fotoğraf Çekimleri, 

Bölgenin en önemli noktalarından biri olan Göreme'de kısa bir gezinti ve kahve molamızın ardından otantik el işçiliğinin harika örneklerine tanıklık edeceğimiz çömlek atölyemizi ziyaret ediyor ve keyifli atölye çalışmasına katılıyoruz. Hem kullanım hem de hediyelik olarak üretilen ve satılan ürünlerin bulunduğu fabrika satış mağazasını gezdikten sonra Avanos Sallanan Köprü gezisi yaparak öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Göreme de bulunan vadi içindeki özel parkurlarda dileyen misafirlerimiz yaklaşık 1 saat sürecek olan ATV turuna katılabilirler. Diğer misafirlerimiz Göreme merkezinde birbirinden güzel kafeler ve alışveriş alanlarında keyifle zaman geçirebilirler. Göreme de geçirdiğimiz zaman sonrasında Ürgüp’e geçiyoruz. Yol güzergahında kart postalları süsleyen Üç Güzeller peri bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ürgüp merkezde bulunan Asmalı Konak ve meşhur Turasan Şarap fabrikasını ziyaret ettikten sonra turumuzu tamamlıyoruz ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molaları vererek saat 22:45'te Ankara'ya ulaşıyor ve bir sonraki OGK TUR etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar, Ekstra Aktiviteler (ÖR: Tekne turu, Balon Turu, ATV, Zipline vb.), Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Müze kart sahibi konuklarımız, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı ziyaret noktalarına Müze Kart ile ücret ödemeden girebilirler. )