TUR PROGRAMI

 Sabah belirlenen saat ve noktalarda buluşup hareket ediyoruz. Araçta alacağımız kahvaltıyla beraber gerekli molaları vererek Sapanca Gölü’ne varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından doğal şelaleler ve orman havası eşliğinde öğlen yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Öğlen yemeğinin ardından Kartepe’nin eteklerinde, yemyeşil doğası ve tertemiz orman havasıyla yenilenmenizi sağlayacak Maşukiye’ye ulaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş Dönüş Ulaşım, Araçta Kahvaltı Paketi ve İkramlar, Tüm Çevre Gezileri, Bireysel Seyahat ve Sağlık Sigortası, Profesyonel Rehberlik ve Refakat, Fotoğraf Çekimleri, 

Kısa bir doğa yürüyüşünün ardından keyifle vakit geçireceğimiz çeşitli aktiviteler için aktivite alanına geçiyoruz. Burada geçireceğimiz zamanın ardından Ormanya Tabiat Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Eski adıyla Uzun Tarla Tabiat Parkı olarak bilinen Ormanya’yı geziyoruz. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok türde hayvan, park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanıdığımız kahramanların yaşadıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Burada geçireceğimiz zamanın ardından Ankara’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. OGK TUR ekibiyle eğlenceli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyor ve bir başka OGK TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Öğle Yemeği, Kişisel Harcamalar, Ekstra Aktiviteler (ÖR: Tekne turu, Balon Turu, ATV, Zipline vb.), Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Müze kart sahibi konuklarımız, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı ziyaret noktalarına Müze Kart ile ücret ödemeden girebilirler. )