Profesyonel ekip

 

WORKSHOP

Vizyon üretmek

Doğada ve kapalı alanlarda, birbirinden farklı eğitim programlarını, alanında yetkin eğitmenler eşliğinde gerçekleştirerek zamanın ruhuna  açılan kapınız olmaya devam ediyoruz. Doğa sporlarından, el sanatlarına, kişisel gelişim eğitimlerinden akademik tabanlı sertifika programlarına kadar her alanda atölye çalışmasına ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

 

 

EVENT

Eğlence bir adım uzakta

 

OGK Tur, ulusal ve uluslararası festival programlarına, fuarlara, TV şovlarına, eğlence etkinliklerine açılan kapınız olarak ulaşım, konaklama, catering ve profesyonel rehberlik hizmeti  ile fark yaratmaya devam ediyor.   OGK Tur ile grubunuza özel katılım planı yapabilir ya da genel katılıma  açık etkinliklerimizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Detaylı planlama

Kusursuz operasyon

Çözüm odaklı anlayış

Konaklama 

Konsept

Transfer

KONGRE

Sizin için biz yaparız

Türkiye'nin ve dünyanın her noktasında, yüksek katılımlı kongre organizasyonlarınız, profesyonel ekibimiz ve geniş hizmet ağımız ile kusursuz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Sahne sistemleri, uçak biletleri, havaalanı transferleri,  lüks konaklama ve tüm diğer destek hizmetleri ile OGK kalitesini hissedeceksiniz.

 

 

Ekip

Materyal

Prodüksiyon

      Eğitmen       Materyal          Catering          Transfer       Konaklama     Aktivite 

Lisanslı Eğitmenler

Uluslararası Geçerlilik

Doğa Aktiviteleri

Zengin İçerik

Konforlu ulaşım

Zengin program

Kolay erişim

Profesyonel hizmet