TUR PROGRAMI ( 4 Gece 5 Gündüz)

 

,

 Türkmen Tree Houses vb. Otelde 3 Gece 4 Gündüz Yarım Pansiyon (DP) Konaklama, Ankara-Olympos Gidiş-Dönüş Ulaşım,Araç İçi Sıcak/Soğuk İkramlar ,3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı, 3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği, Olympos Antik Şehir Gezisi, Adrasan Plaj Transferi

1.Gün:  Ankara –Olympos (Antalya) Gece Yolculuğu

Akşam belirlenen saat ve noktalarda buluşup hareket ediyoruz. (Çarşamba veya Cumartesi Gece Çıkışlı )

2.Gün: Olympos Antik Kenti –Olympos Plajı – Gece Disco Turu :

     Sabah saatlerinde 3 gece 4 Gün konaklama yapacağımız (Türkmen Tree Houses vb.) otelimize ulaşıyoruz.  Giriş işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra kahvaltı alabilirler. Öğle saatlerinde otelimizin lobisinde buluşup aracımızla hareket ediyoruz.Olympos Antik Kent gezimizin ardından plaja ulaşıyoruz. Belirlenen saate kadar Olympos Plajı’nda deniz keyfi yapıyoruz. Otele dönüşümüzün ardından akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası ekstra düzenlenen disco turumuza katılmanızı öneririz.

Gece Disco Turu: İlk gün akşamı düzenleyeceğimiz disco turumuz için otelimizin önünde saat 22:30'da buluşuyoruz yaklaşık 45-50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrasında Kemer’e ulaşıyoruz . Burada Inferno Club veya Aura Club'da DJ performansları eşliğinde gece geç saatlere kadar eğleniyoruz. Eğlencemizin ardından otelimize dönüyoruz.

3.Gün: Olympos–Suluada Tekne Turu – Gece Yanartaş Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile belirlenen saatte otelimizin lobisinde buluşuyoruz. Suluada Tekne Turu (Yemekli) için hareket ediyoruz Tekne turumuza gelmeyen misafirlerimiz otelimizde zaman geçirebilir, otel yakınından hareket eden ring araçlarıyla plaja geçerek  denizin keyfini çıkarabilirler. Bütün gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası ekstra düzenlenen Yanartaş turumuza katılmanızı öneririz.

Suluada Tekne Turu : Tüm gün sürecek bu turumuzda sabah kahvaltı sonrası aracımızla teknenin hareket noktasına ulaşıyoruz ve akşam saatlerinde tur bitiminde tekrar aynı noktadan aracımıza binerek otelimize geçiyoruz. Tekne Turu ücretine öğle yemeği ve atıştırmalık ikramlar dahildir.

Yanartaş Turumuz : Akşam yemeği sonrası otelimizin lobisinde buluşarak aracımızla Çıralı bölgesinde bulunan  Olympos’un sönmeyen ateşi Yanartaş’a gidiyoruz. Tur bitiminde aracımızla otelimize dönüyoruz.

4.Gün: Olympos –Adrasan Plajı – Gece Mehtap Turu:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası otel lobisinde buluşuyor ve Adrasan Plajı’na hareket ediyoruz. Tüm gün zaman geçireceğimiz bölgenin en güzel plajlarından biri olan Adrasan’da denize girebilir, su sporu aktiviteleri yapabilirsiniz. Öğle yemeği için plaj çevresindeki restoran ve kafelerden faydalanabilirsiniz.  Adrasan  turumuza katılmayan misafirlerimiz otelimizde zaman geçirebilir, otel yakınından hareket eden ring araçlarıyla plaja ulaşarak denizin keyfini çıkarabilirler. Otelimize döndükten sonra akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası ekstra düzenlenen Gece Mehtap Turumuza katılmanızı öneririz.

Gece Mehtap Turu : Akşam yemeği sonrası otelimizin lobisinde buluşarak aracımızla Adrasan  bölgesinde bizleri bekleyen teknemize gidiyoruz. Tekne ile açılıp mehtabın eşsiz görüntüsüne şahit oluyoruz, dileyen misafirlerimiz denize girebilirler. Tur bitiminde  aracımızla otelimize dönüyoruz. 

5.Gün: Olympos (Antalya) – Ankara: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ankara’ya dönüş yolcuğumuz başlıyor. Yolda verilecek molalar ile akşam saatlerinde Ankara’da oluyor ve turumuzu noktalıyoruz. Bir başka Ogk Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Olympos Turu’na Dair Notlar :

Olympos Plajı’na giderken mecburi olarak antik kentin içinden geçiyoruz, antik kent girişlerinde tek girişlik ve 10 girişlik kart satılmaktadır. Toplu olarak aldığımızda 10 girişlik kart alımı daha uygun olacaktır. Müze kartımız var isegiriş kart almanıza gerek kalmayacaktır. Olympos plajı çok temiz ve güzeldir yalnız biraz taşlık olduğu için yanınıza deniz ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz.

Belirtilen ekstra turlara katılmak mecburi değildir. Rehberimiz sizlere gidiş yolunda turlar ileilgili bilgi verecek ve ödemeleri araçta alacaktır.

Olympos turlarımızda bunglow odalarda (ahşap) konaklama yapılmaktadır. Bölge sit alanı olması nedeniyle beton vb bir yapı bulunmamaktadır. Odalarda duş, klima,WC bulunmaktadır.

Giriş günü öğleden önce otelde olacağımız için müsaitlik durumuna göre odalarımıza geçebiliriz. Bu sürede otelin çardak bölümlerinde dinlenebilir, Olympos’un mistik havasını hissedebilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz Adrasan sahilinde birçok su sporu aktivitesi yapabilirler. Deniz bisikleti, Hamburger,Muz,Wakeboard,Ringo,Wakesurf  bunlardan bir kaçı…Adrasan Sahilinde deniz ve kuma hayran kalacaksınız. Burada Şezlong ve Şemsiye imkanı bulunmaktadır.

İlk gün yapılacak gece disco turu pandemi yasaklarına bağlı olarak işletmelerin açık olmasına bağlı gerçekleşecektir. 

Olympos’ta portakal bahçeleri arasında yerli halkın işlettiği butik restoranlarda alabalık, kavuniçi dondurma, gözleme, taze ve organik meyve suları gibi yöresel lezzetleri tatmanızı öneririz. Ayrıca Olympos’ta otantik barları ile gece hayatı ilginizi çekebilir.

Seyahat edeceğimiz araçlarımız katılım sayısına göre değişmektedir. Araçlar 19,31,35,46,50,55 kişiliktir.  Araçlarımızda koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuk numarası rezervasyon sırasına göre belirlenmektedir.

Araç biniş yerleri ve sizlere tur boyunca eşlik edecek rehberimizin bilgisi turdan birkaç gün önce tarafınıza bildirilecektir.

 

Öğle  Yemekleri, Kişisel Harcamalar, Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze Kart Geçerlidir), Ekstra Turlar, Gece Disco Turu : 50,00 TL, Suluada Tekne Turu (Tüm Gün Yemekli) :130,00 TL

Yanartaş Turu : 50,00 TL,  Gece Mehtap Turu: 50,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: