SİNOP TURU
YARIM PANSİYON

CUMA: ANKARA-SİNOP

 

Gece saat 23:45’te Tandoğan Ziraat Bankası  önünden hareket

 

 

 

 

 

 

 

 CUMARTESİ: SİNOP MERKEZ –İNCEBURUN -AKLİMAN – HAMSİLOS FİYORDU-TARİHİ CEZAEVİ

 

 

 

Sabah saatlerinde Sinop’a varış  Eşsiz doğal güzelliklerinin,şirin limanının ve prıl pırıl denizinin gözlerimizi kamıştırdığı Sinop gezimize Türkiyenin en kuzey noktası olarak bilinen İnceburundan başlıyoruz. Yol üstünde kilometrelerce bir şerit gibi uzanan Sarıkum Sahilini seyrediyoruz isteyen misafirlerimizle küçük bir fotoğraf molası... Daha sonra muhteşem doğasıyla denizin adeta bir nehir gibi içeri girdiği Türkiyenin tek fiyordu Hamsilos Koyun’a varıyoruz(Dünyada sadece Norveç ve Sinop’ta var) 1991 yılında doğal sit alanı ilan edilen bu koydan ayrılma zamanı geldi ve şimdi güzergahımız şehir merkezi burada Seyit Bilal Türbesi,Şehitlikler,Balatlar Kilisesi,Etnoğrafya Müzesi,Arkeoloji Müzesi Sinop Kalesi ve ardından Refik Halit Karay’dan Sebahattin Ali’ye kadar bir çok yazar ve çizerin tutuklu kaldığı Tarihi Sinop Cezaevinin gezilmesi,(Pala lakabıyla bilinen emekli bir gardiyan eşliğinde geziyoruz).Cezaevi gezimizi tamamladıktan sonra panoramik Sinop manzarasının seyri ,fotoğraf çekimi ,Sinop’a has maket gemi (kotra) alışverişi, iskele mevkiinde serbest zaman sonrası otele hareket. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

 

 

 

PAZAR: ERFELEK-ANKARA

 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve  Erfelek’e varış.,Erfelek ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunan,eşsiz doğal güzelliklere sahip,bakir ve bir merdiven biçiminde 2 km uzunluğunda birbirini takip ederek uzanan irili ufaklı 28 adet doğa harikası şelale’nin yaklaşık 10 tanesinin görülmesi (Zorlu bir yürüyüş, katılmak istemeyen misafirlerimiz aşağıda zaman geçirebilr) Değirmende verilecek dinlenme ve fotoğraf çekimi sonrası Erfelek ilçe merkezine hareket.Alınacak yöresel ağırlıklı öğle yemeği sonrasında Ankara’ya hareket, Gerekli molalarla Ankara’ya varış.

 

 

 

 

 

Rehberimiz hava koşullarına ve yol durumuna göre programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bir başka OGK TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz...
 

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 

 

·        LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE ÇEVRE GEZİLERİ

·        OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR

·        İLK GÜN SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ,İKİNCİ GÜN SABAH KAHVALTISI

·        OGK TUR PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

·        BİR GECE  OTELDE KONAKLAMA

ücrete dahil olmayan hizmetler

·        ekstra harcamalar

·        müze ve ören yeri girişleri

·        Öğle yemekleri

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
İletişim Telefonu
GSM
Sizi Ne Zaman Arayalım ?
İletmek İstedikleriniz
 
 
* Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle temas kuracaklardır.
* Bu form yalnızca bilgi amaçlıdır, rezervasyon yerine geçmemektedir.
Dönem
Başlangıç / Bitiş
Kişi Başı Tek Kişi 7-12 Yaş 2-7 Yaş İlave Yatak 0-2 Yaş