BENELUX & PARİS TURU
AMSTERDAM-KÖLN-LUXEMBURG-PARİS-BRUGGE-BRÜKSEL SANAT TURU

1. Gün                  ISTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1961 sefer sayısı ile 12.05 de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 14.40’da varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün                  AMSTERDAM – KÖLN – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Köln şehir turu (35 Euro). Turumuzda; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lüksemburg’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda; Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün                  LÜKSEMBURG – BRUKSEL – PARİS

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Yol üzerinde panoramik olarak Brüksel şehir turu. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak organize edilecek Brugge şehir turuna katılabilirler (35 Euro). Tur sonrasında Paris’e hareket. Varışımıza istinaden otele transfer ve yerleşme. Odaların alınması ve dinlenebilmeniz için serbest. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün                  PARİS

Sabah kahvaltısı sonrası Paris şehir turu. Panoramik olarak yapılacak şehir turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eyfel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün                  PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Euro Disney turuna katılabilir ve hoşça vakit geçirebilirler (90 Euro). Akşam arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show – Kabare Programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.

 

6. Gün                  PARİS – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1820 sefer sayılı uçağı ile 16.20 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 20.45 de Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuz ve servislerimizin sonu.

            Amsterdam                   3* Park Inn by Radisson Amsterdam Airport Schiphol  vb.

            Lüksemburg                 4* NH Luksemburg vb.

            Paris                               3* Hotel ibis Paris Porte d'Italie vb.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

   Türk Havayolları ile İstanbul (Saw) -Amsterdam / Paris-İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti

  3* ve 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar

   Alan/otel/alan transferleri

   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

   Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, panoramik şehir turları

   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

   Vize ücreti, servis bedeli

   Zorunlu sigorta ücreti

   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

   Yurt dışı çıkış harcı bedeli

   Müze ve ören yerleri girişleri

   Rehber ve şoför tipleri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti, servis bedeli (125 Euro)

Zorunlu sigorta ücreti (15 Euro)

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
İletişim Telefonu
GSM
Sizi Ne Zaman Arayalım ?
İletmek İstedikleriniz
 
 
* Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle temas kuracaklardır.
* Bu form yalnızca bilgi amaçlıdır, rezervasyon yerine geçmemektedir.
Dönem
Başlangıç / Bitiş
Kişi Başı Tek Kişi 7-12 Yaş 2-7 Yaş İlave Yatak 0-2 Yaş