NEW YORK & ORLANDO & MIAMI
New York (3) & Orlando (3) & Miami (2)

1. Gün                    İSTANBUL – NEW YORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.30`da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de New York’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik New York şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün                   NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı & Empire State turuna katılabilirler (105 USD). Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ve müzikli tekne turuna (135 USD) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3. Gün                   NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Washington DC turuna katılabilirler (145 USD). Turumuz sırasında Temsilciler Meclisi ve Senato’nun buluştuğu Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Anıtları, Kongre Binası ve panoramik olarak Beyaz Saray görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4. Gün                    NEW YORK – ORLANDO                 

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile otele transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sea World turuna (135 USD) katılabilirler. Balinaların, yunusların, deniz aslanlarının ve fokların eşsiz şovlarını izleyeceğiniz dünyanın en büyük su parkında muhteşem bir gün sizleri bekliyor. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Outlet alışveriş turuna katılabilirler (50 USD). Geceleme otelinizde.

5. Gün                    ORLANDO

Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Walt Disney Magic Kingdom turuna katılabilirler (135 USD). Dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görecek, muhteşem şovları izleyecek ve zamanın nasıl geçtiğini bu büyülü atmosferde anlamayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün                    ORLANDO

Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna (110 USD) katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve şovların bulunduğu park görülecektir. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Islands of Adventure turuna da katılabilirler (135 USD). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

7. Gün                    ORLANDO – MIAMI (Kennedy Uzay Üssü gezisi dahil)

Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde Kennedy Uzay Üssü gezisi. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerisindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’ye varış ve panoramik bir şehir turu. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tekne ile yıldızlar adası turuna (40 USD) katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün                    MIAMI

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Key West turuna (130 USD) katılabilirler. Bu turumuzda okyanusun üzerinde adacıkların köprülerle bağladığı Amerika’nın Florida eyaletinin en uç noktası ve  Küba’ya en yakın yeri olan şirin balıkçı kasabası Key West'te Hemingway'in evini görecek, alışveriş yapma imkanı bulacağınız hoş bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Saw Grass alışveriş turuna (85 USD) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

9. /10. Gün           MIAMI – NEW YORK – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra yerel havayolları ile New York’a uçuş. Daha sonra Türk Havayolları’nın TK 2 sefer sayılı uçuş ile saat 18.50’de İstanbul’a uçuş. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 11.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

OTEL İSİMLERİ

4* Oteller (Şehir merkezine yakın

(10-15 km)

4* Oteller (Şehir Merkezi)

New York

 

4* Sheraton New York

 

4* Park Central Hotel

 

4* Lexington Hotel

 

 

Orlando

 

4* Fourpoints Sheraton Orlando Studio City

 

4* Rosen Center Hotel

 

4* Doubletree Hilton Universal Orlando

Miami

 

4* Hilton Miami Downtown

 

4* Hyatt Regency Miami Downtown

 

4* Sofitel Miami

 

 


 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
ŞAHSİ BAŞVURUDUR.
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
İletişim Telefonu
GSM
Sizi Ne Zaman Arayalım ?
İletmek İstedikleriniz
 
 
* Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle temas kuracaklardır.
* Bu form yalnızca bilgi amaçlıdır, rezervasyon yerine geçmemektedir.
Dönem
Başlangıç / Bitiş
Kişi Başı Tek Kişi 7-12 Yaş 2-7 Yaş İlave Yatak 0-2 Yaş